FAQ - przydatne informacje

Bezpieczeństwo Państwa samochodu jest dla nas absolutnym priorytetem. Nasz parking jest dozorowany 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przez naszych pracowników, dodatkowo wokół całego terenu znajduje się solidne betonowe ogrodzenie a sam teren jest monitorowany przez kamery, umożliwiając kontrolę nad osobami tam przebywającymi.

Zarezerwowanie parkingu nie jest konieczne, należy jednak pamiętać o tym, że dokonując rezerwacji telefonicznie bądź poprzez formularz rezerwacyjny, mają Państwo 100% pewności otrzymania miejsca na naszym parkingu przy lotnisku Katowice-Pyrzowice. W przypadku zjawienia się na parkingu bezpośrednio „z ulicy” należy liczyć się z tym, że wszystkie miejsca mogą być już zajęte.

Za naszą usługę wystawiamy „Fakturę dla podatników zwolnionych podmiotowo z podatku od towarów i usług”. W przypadku, gdy wyrażają Państwo chęć otrzymania w/w faktury, prosimy o przygotowanie danych i przekazanie ich pracownikowi po przyjeździe na parking. Dokument będzie wydany przy odbiorze samochodu.

Odpłatność za miejsce postojowe można uiścić w dniu przyjazdu na parking w formie gotówkowej (PLN, EURO, DOLAR), bądź przelewem BLIK na telefon.

W przypadku dokonania rezerwacji minimum 7 dni przed planowaną datą przyjazdu istnieje możliwość zapłaty przelewem na nr konta podany w cenniku.

Nasz samochód jest dostępny 24 godziny na dobę. Dzięki temu, że od lotniska Katowice-Pyrzowice dzieli nas zaledwie 600 m, pod terminal dojeżdżamy nawet w 2 minuty. Aby zadbać o sprawny i spokojny transfer, prosimy o przyjazd na parking minimum kwadrans przed planowanym czasem przybycia na lotnisko.

Po przylocie i odebraniu wszystkich bagaży prosimy o kontakt telefoniczny z obsługą parkingu, która wskaże Państwu miejsce odbioru.

W razie jakichkolwiek problemów z uruchomieniem pojazdu po powrocie nasi pracownicy służą pomocą. Na miejscu posiadamy m. in. prostownik.

Parking DIZA jest zlokalizowany tuż przy lotnisku
Katowice-Pyrzowice, co pozwala na szybki transport na i z terminala.

Koszt pozostawienia samochodu jest konkurencyjny w stosunku do innych parkingów. Doświadczenie i profesjonalizm pomaga sprostać Twoim oczekiwaniom. Wychodząc im naprzeciw oferujemy szereg dodatkowych usług takich jak:

⫸  pomoc przy rozładowanym akumulatorze

⫸  napompowanie kół

⫸  skorzystanie z bezprzewodowego Internetu

⫸  skorzystanie z toalety

Zarezerwuj miejsce telefonicznie:

lub